Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell töltött csirkemellet...

Hogy kell töltött csirkemellet készíteni?

Figyelt kérdés
Pl párizsival vagy juhturóval.. Esetleg kolbival.
2011. nov. 29. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sosem csináltam,de gyakorlott háziasszonyként magamtól is leesik. Szeld fel,klopfold ki,tedd bele a tölteléket,tűzd meg hústűvel,vagy fogvájóval panírozd,vagy süsd sütőbe.
2011. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ez volt a gondom hogy hogyan marradjon benne a töltelék!
2011. nov. 29. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:
...vagy vastagabb szeleteket csinálsz és zsebszerűen bevágod, ujjal még egy kicsit kitágítod, megpakolod...megtűzöd, panírozod...
2011. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bármivel töltöd is, ahhoz egy tojást kell tenned és egy kis zsíron 5-10 percig a gázon jól átforgatni. Így a töltelék kissé kocsonyás állagú lesz, szépen összeáll. Kicsit hagyd hűlni, aztán mehet a töltés. Én varrni szoktam, úgy biztos nem dől ki belőle. Ha kész, szépen kihúzod belőle a cérnát.
2011. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj ki ne klopfold a csirkemellett! Szépen húzd fel a bőrét óvatosan egy fakanál nyelével /persze alul-felül el ne felejtsd megsózni!/ és mehet a töltés.
2011. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A töltött csirkét SOHASEM panírozzuk, hanem forró sütőben sütjük. Tegyél alája egy kevés vizet, fedd le fóliával és mikor már majdnem egészen puha, vedd le a fóliát és néhányszor a saját zsírjával meglocsolva süsd ropogósra.
2011. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, te nagyon okos vagy, lehet egy töltött csirke receptet ismersz, vagy te pontosan tudod, hogy mire és mire nem gondolt a kérdező...nagybetűsen BUNKÓ vagy :p...
2011. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem töltött csirkét akar sütni, hanem ilyen sajttal-sonkával vagy bármivel töltöttet.

Kérdező, akár fel is göngyölheted és úgy is panírozhatod.

2011. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kis utolsó! a klasszikus töltött csirkét nem azzal töltik, amivel kérdező, de azzal is lehet. Nem egy receptet, sokat ismerek és sok-sok év tapasztalat áll mögöttem. El sem képzeled mennyi! A rántott húst panírozzák, a sültet - amilyen a töltött csirke is -sohasem. Fogd vissza magad és ne bunkózz le senkit. Inkább kérdezd meg édesanyádat.
2011. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!