Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért "csinálja" ezt a margarin?

Miért "csinálja" ezt a margarin?

Figyelt kérdés

Dobozosról van szó.(általában kerek, de a RAMA például most téglatest alakú)


Szóval...

néha annyira csúszik, hogy alig bírok megkenni egy kenyeret vele. Már a dobozból a késre vinni is művészet.


Ugyanaz a cucc 2 nap múlva nem mutat hasonló tüneteket. Próbáltam már sokféle márkát, a legdrágábbtól a legolcsóbbig kivétel nélkül előfordul a dolog.


Arra gondoltam tuti a hőmérséklettel lehet a gond, de ha beraktam a fagyasztóba egy kis időre, ugyanazt tapasztaltam.


Más is észrevette már ezt? Tud valaki valami jó megoldást?

Engem szörnyen idegesít :D


2011. dec. 15. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
vaj
2011. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen késsel kened?Hegyessel vagy az "étkészletessel"./Nem tudom másként megfogalmazni./Hegyessel nem tudom szintén kenni,mert mindenhova kerül csak a kenyérre nem.A kerek végűvel sikerül.
2011. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

még mindig margarin... ha beírod képkeresőbe meglátod


Másodiknak:

Kenőkéssel kenem. Tehát amit az ovisoknak adnak, mert nem lehet szúrni, vágni vele :D

2011. dec. 15. 21:06
 4/11 eugenica válasza:
51%

Próbáld meg a volt vasfüggönyön túli világból beszerezni a margarinodat.

Ezek a problémák teljességgel eltünnek.

Hasonlatos ez ahhoz,mikoron az olasz cég a magyar tejet Taljánföldön értékesiti és a Taljánok tejét idehaza forgalmazza.

2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írsz. Én még soha nem tapasztaltam, pedig időtlen idők óta Rámát használok. Hűtőben tartom, csak akkor veszem elő, ha enni akarok belőle.
2011. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

eugenica, milyen talján tejről beszélsz?:)Te láttál MO-on olasz tejet?

a kérdésre: a dobozos ráma nálam jól működik, rendesen kenődik.

2011. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

VAJ!!!

Borzasztó, hogy az emberek háborús pótszert esznek élelmiszer helyett.:-(

2012. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Lehet hogy borzasztó, de amíg a vaj 100g-ja kerül 300Ft-ba addig a margarinból 500g-ot veszek 300-ért.

Valóban borzasztó hogy ha az ember csóró, nem ehet normális kaját.


Én most az egyik márkával voltam így hogy hiába hűtött tökéletesen a hűtőm, a margarin megolvadt a dobozban, atetejére pedig kicsapódott a víz.

Bármit csináltam akkor is ez volt.

A miértre nem sikerült rájönnöm!

2012. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem kevés annyira egészségtelen és rossz "élelmiszer" létezik, mint a margarin. Pont ezért legalább ezen nem spórolok, pedig én is csóró vagyok. De bármennyire is kevés a pénzem, nem venném meg a permetezett salátát sem, csak azért, mert harmadába kerül. Pedig lehet, hogy az sem lenne károsabb, mint a margarin.
2012. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Igazuk van a vajpártiaknak! Mi sem vagyunk gazdagok, de margarint már jó ideje nem veszünk. Ha nincs pénz vajra, akkor marad a (házi) zsír. Még az is sokkal egészségesebb.


Arról nem is beszélve, hogy a margarinban gyakorlatilag vizet adnak el egy kis adalékkal és növényi olajjal. Ezért is nehéz kenni szerintem, mert olyan műanyagos-folyós állaga van, nem marad meg a késen.

2012. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!