Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tészta + zöldséges saláta....

Tészta + zöldséges saláta. Ismertek ilyen receptet?

Figyelt kérdés

Na szóval, nem vagyok még annyira otthon a konyhában, ezért szeretném vmi egyszerűvel, de finommal!

Van egy elképzelésem: kifőzött tésztát szeretnék bekeverni valamilyen zöldséges salátával, amiben lenne paprika, uborka, paradicsom, saláta, stb. meg majonézzel, vagy fehér joghurtal...NEm tudom...

Hogyan készíthetem el?És a hozzávalók mik legyenek?


2009. máj. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo az elképzelés ez a tészta salàta, csak paradicsom nélkül, és lila vagy poré hagymàval, én sonkàt is szoktam beletenni /amilyet szeretsz mindegy/ Pennét vagy szarvacska tésztàt vegyél, azzal a legfinibb!Kifözöd a tésztàt, leöblited jo hideg vizzel és mindent összekutyulsz! :) de a mindmegette.hu oldalon talàlsz recepteket biztos!
2009. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vagyok, salàtàt se tegyél bele, ha csak azonnal el nem fogyasztjàtok, mert az összeesik, a tésztasalinak meg jo ha àll pàr oràt, hogy az izek összeérjenek!
2009. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Innen valogathatsz: [link]
2009. máj. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2009. máj. 20. 13:08
 5/6 anonim válasza:
100%

Helló!1 üveg majonéz,paprika,paradicsom,csipe vagy pulykasonka,só és Maggi spirál tészta.

Elkészítés:A spirál tésztát kifőzzük.Addig a paprikát,paradicsomot,a sonkát apróra vágjuk,a megfőtt tésztát belekeverjük és hozzákeverjük a majonézt,ízlés szerint sózzuk,lehűtjük és tálaljuk.Jó nyári étel.

2009. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ajánlanám, hogy a klasszikus franciasaláta alaphoz (mondjuk ez is egyénfüggő. Én így szoktam: krumpli, kukorica, borsó, sárgarépa, valamilyen húsféle - sonka, csirke - mindent apró darabokra vágok) hozzákockázol egy-két darab édes almát és az egészhez főtt, leszűrt tészát, legvégül pedig nyakon öntöm majonézzel (diétásabb időszakokban joghurt, kefir, vagy valami hasonló, de ezekkel nem az igazi:) és megfűszerezem. Isteni a sok "normál" íz között az alma.

Ja, és általában fagyasztott, előre felkockázott mexikói zöldségmixet használok, nincs türelmem darabolni. A fűszerek közé kerüljön a majonézbe egy csipet cukor is és jól hűtsd le az egészet.

Remélem ízleni fog:)

2009. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!