Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért van az, hogy ha gyümölcs...

Miért van az, hogy ha gyümölcsöt centrizek, rengeteg hab marad?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy gyümölcscentrifugát, amit azóta nagy elánnal használok. De valami oknál fogva, mindig elképesztő sok hab "kerül" a lábe, szinte a harmada-fele (gyümölcstől függően) hab lest, ami nem ülepszik le, nem válik folyékonnyá, tehát konkrétan: hab. Ez mitől lehet? Van valami tippetek, hogy hogyan tudnám ezt elkerülni? Köszi.

2012. jan. 3. 09:03
 1/6 anonim válasza:
0%
sz@r a készülék
2012. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó minőségü a készülék,vagy van rajta olyan gomb amin lehet álitani a lé rostoságát..
2012. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekünk van én narancsot szoktam préselni vele és a teteje nekem is habos de nagyon finom.
2012. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nem, nem szar a készülék, bár te biztosan láttad is, hogy miről beszélsz, kedves első!

Direkt egy középkategóriás készüléket választottunk, ami azt jelenti, hogy nem vettük meg ugyan a 40 ezrest, mert azon nagyobb a betöltőnyílás, de olyat vettünk, ami csak ebben különbözött a drágábbtól.

Kedves utolsó: nekem is finom lesz a lé, de pont a narancsnál marad rengeteg hab. Bár még mindig érdekelne az oka, azért megnyugtató, hogy más is tapasztal hasonlót :)

2012. jan. 3. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hab maradni, pl almánál, körténél. Talán azért, mert házi készítésű, és nem nagyüzemi, semmi vákuum, meg hasonlók. Biztos van valami trükkje ezeknek is a gyártás során.
2012. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bary79 ***** válasza:
A sok rohadt vegyszer a gyümölcsben, az habzik.
2012. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!