Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van nektek tupperware terméket...

Van nektek tupperware terméketek? Gondolkozom késeken, állítólag nagyon jók. Most találtam jó áron 2500Ft/ darabja, az jó, ugye? Sajtkés, kenyér vágó és szeletelő.

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg jó minöségüek, de aránytalanul drágák, sok ilyen minöségü van sokkal olcsóbban.
2012. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy jo minoseg de aranytalanul draga. nekem nem eri meg. olcsobban is kapsz ugyanolyan minoseget. nem kell bedolni minden marketingnek.
2012. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szeletelő, bár nem tudjuk hogy milyen, lehet hogy megéri a többi nagyon drága. én megnézném még a fiskars késeket is van hogy felére le vannak árazva.
2012. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább a Fiskarst ajánlanám. Anyum egy időben Tupperwarezott (a lakást biztosította az előadáshoz), akkor kaptunk ajándékba pár terméket (kést nem), meg láttuk is, hogy milyenek. Általánosságban nagyon jók, de annyi pénzt nem érnek meg. A Fiskars kések még jobbak, plusz árban is lehet olcsóbbat találni, csak meg kell nézned, hogy hol veszed meg, van olyan bolt, ahol rendesen felnyomják az árát.
2012. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!