Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házilag tudok valahogy füszere...

Házilag tudok valahogy füszeres morzsát csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen !! A zsemlemorzsába keverj olyan száritott füszereket amit szeretek.

Több félét szoktam csinálni. leirom neked ,hogy miket szoktam bele keverni. Ezekböl válogatok..

száritott füszerek.bazsalikom, oregáno ,pizza füszer keverék, petrezselyem, fokhagymapor, chilli pehely,

reszelt sajt

szezám mag

vegyes saláta mag keverék

2012. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én a szárított fűszereket a panírozó tojásba szoktam keverni, mert nekem a morzsába keverve megégett és nem volt finom.

a sütést nekem csak a szezámmaggal kevert morzsa bírta jól.

a sajttal keverttel is óvatosbak kell lenni, ezért inkámm a meleg réntotthúsra szórom, ráolva egy kicsit és úgy is nagyon finom.

halat viszont borsos kukoricalisztbe szoktam forgatni, nagyon finom ropogós bundája lesz.

2012. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*elnézést a hibákért, megint olvasatlanul küldtem el, nagy sietve...:)
2012. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!