Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ajánlanátok olyan könyvet,...

Ajánlanátok olyan könyvet, vagy műsort, ami a konyhai alapokat írja le, mutatja be?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Horváth Ilona szakácskönyv. Töltsd le, ha tudod vedd is meg. Minden benne van, amit tudni lehet, kell egy háziasszonynak.

2012. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

F. Nagy Angéla: Fiatalok főzőiskolája


Én ebből tanultam:

[link]


De van egy újabb, 2004-es kiadás, amit elvileg a Libri beszerez, ha kéred. Mindenesetre az alapokra a régebbi is nagyon jó és kemény 200 Ft - ennyit bőven megér. Nem a rántással kezdi, hanem olyanokkal, hogy hogy moss meg egy salátát vagy hogy milyen eszközöket érdemes beszerezni a konyhába és azok mire jók. Szerintem ezt érdemes a Horváth Ilonával kombinálni, és az elég tuti megoldás. Legalábbis én ezeket használom.

Ha érdekel és írsz privátot a címeddel, a Horváth Ilonát elküldöm neked szívesen, a másik sajna csak könyvben van meg nekem is.

2012. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Horváth Ilona a legjobb. F.Nagy Angéla inkább modern ételeket ír, nem olyan részletes az alap dolgokban,és mindent olajjal főz. Pedig a zsír egészségesebb és jobb is vele az étel.
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A horváthot már megszereztem elektronikusan.
2012. márc. 10. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha kell elektronikus változatban, akkor írj üzenetben egy e-mail címet és ott átküldöm.

2012. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a könyv is először a konyhai eszközöket mutatja be, utána pedig jól értelmezhető recepteket is tartalmaz. Én szeretem ezt a könyvet, mert nem fogalmaz olyan bonyolultan. De ez csak könyv formában van meg. Ha érdekel és nem sürgős, akkor beszkennelem és e-mailben átküldöm.

2012. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!