Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit kezdjek a sok megmaradt...

Mit kezdjek a sok megmaradt mikulás és nyuszi csokival?

Figyelt kérdés
A mikulások szav. ideje 2012.05-06. hó fel kéne használni. Mit ajánlotok, ötleteket kérnék. Milyen süteményre lehet ráolvasztani és hogyan? És mire tudom még elhasználni? Csokikrém? Köszönöm.
2012. ápr. 21. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ma csináltam zserbót húgom szülinapjára és arra olvasztottam rá a megmaradt mikulás és húsvéti nyuszi csokikat. A házban szépen össze szedtem néhányat meg haverom is adott néhányat mert úgyse ennék meg. Azt célszerűbb keverni egy féltábla étcsokival és akkor nem lesz borzalmas íze sem.
2012. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kevert sütibe szoktam beletenni.
2012. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felmelegített tejszínben felolvasztod, hűtőbe teszed és ha kihűlt habverővel jól felhabosítod, finom csokikrém piskótába, sütikbe, lehet hozzá margarint is keverni, vagy habosítás után tejszinhabot.


Bármilyen süteményre ráolvaszthaod, vagy forrón ráteszed és pár másodperc mulva szétkened késsel, vagy kevés tejszinben felolvasztod és ráöntöd a sütire.


Csinálhatsz csokoládé szuflét is:

[link]


Kevert sütikbe, bögrés sütikbe is nagyon finom apróra tördelve.


Készíthetsz belőle csokoládés aprósütit is, tejszinben felolvasztod, adsz hozzá tojást, vajat, lisztet, sütőport, mézet, kis sötét kakaóport és sütőpapírral bélelt tepsibe kis halmokat teszel, majd megsütöd közepes lángon kb 10 perc alatt.

2012. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felhasználhatod torták, sütik bevonására vagy csinálhatsz csokiöntetet pl. piskótára.
2012. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Add nekem.
2012. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pista bácsi! Ha eljössz érte neked adom!
2012. ápr. 21. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hova kell menjek?
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!