Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell elkészíteni a...

Hogy kell elkészíteni a csokitortára a bevonatot, hogy kemény legyen a tortán a csokimáz?

Figyelt kérdés
Nekem mindig folyós lesz, próbáltam már tejszínnel, máskor margarinnal felolvasztani a táblás csokit, de sose kaptam azt az eredményt, amit a cukrászdában el tudnak érni.

2012. jún. 7. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a cukrászdában csak felolvasztják a csokit és egy kis olajat tesznek bele h fényes legyen
2012. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

így igaz én is megkérdeztem a cukrászatban, hogy mitől olyan tökéletes a csokimáz.

nekem is ugyanezt mondták olvasztott csokoládé egy kis olajjal.

2012. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Mennyiséget nem tudtok? Mennyi csokihoz, mennyi olaj kell?
2012. jún. 8. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem méregetik. annyit tesznek bele h jobban follyon és fényes legyen, de csak hasra ütve
2012. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyiséget persze nem mondtak, mert nagyban csinálják, én is még tapasztalgatom, mert egy tábla keserű bevonóhoz (a kisebb 10 dekás) tettem

két ek. olajat és szerintem sok lett. szépnek szép fényes, de, ha az ujjammal hozzáértem ragadt.

Szóval nem lett az igazi.

2012. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-4 vagyok. Cukrász. Mondom h hasraütve csinálják. Lehet rajta látni h mikor jó
2012. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát cukrászka, akkor én ütögethetem a hasamat, soha nem fogok tudni olyan szépet csinálni, mint Te:))
2012. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy nem fogsz tudni :D Ismerek olyat aki nem is tanulta a szakmát, de olyan csuda tortákat csinál hogy csak na :D
2012. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást:D a remény hal meg utoljára:D
2012. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!