Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyire biztonságos az olcsó...

Mennyire biztonságos az olcsó kotyogó?

Figyelt kérdés
A "százforintos" típusú olcsó boltokban tudom, hogy lehet 1500 Ft körüli kotyogót kapni, ezzel szemben például egy Szarvasi kotyogó 3500 Ft-ba kerül. Sajnos annyi pénzem nincs most erre, és egyébként sem sűrűn használnánk, de az 1500 Ft-os gyanúsan "olcsó húsnak" tűnik. Annyiszor hallani felrobbant kotyogókról, kissé félek gyenge minőségűt venni. Vagy annyira azért nem rossz az olcsóbbik sem?
2012. jún. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve vettem a kotyogómat a Kőbányai bazárban oroszoktól ezer ft. körül. Semmi baja, teljesen jó. Ja és nem félünk tőle.
2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem vedd meg csak bírja egy darabig aztán ha lesz pénzed mindenképp cseréld le...
2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én harmadik éve használok egy goodmarketben 700Ft-ért vett kotyogóst,semmi baja,gumit kellett egyszer cserélni (150Ft)

én nem iszom,de állitólag nagyon finom kávét főz.

2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, megnyugtattatok. Lehet én is beszerzek egy olyan 700 Ft-osat a Goods-ból :)
2012. jún. 14. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy takaréklángon főzd benne a kávét, nagy lángon nem szabad.
2012. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Annyi,hogy műanyag a füle 8nemtudom ki találta ki,hogy az jó),és mivel pici a drága,2 személyes,ezért a legkisebb lángon is picit elhuzva kell rátenni,hogy a füle ne olvadjon

A drágábbaknak nincs könnyen olvadó műanyag füle

De kis odafigyeléssel ez sem gond,3 év alatt én még csak egyszer olvasztottam rajta kicsit :D

2012. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is műszaki boltban vettem 2100-ért, utána láttam ugyanazt a 100-asban 1600-ért, és vásározó ismét csak ugyanazt árulta 1200-ért. !!!


Valóban, kis láng fölé tedd, akkor a bakelit füle nem fog megégni, és nem fog a fül a kezedben maradni. Egyébként is csak akkor tudsz vele igazán jó kávét főzni, ha a gőz szép, lassan jön át benne a kávén. Kb. 3 éve használom. Ahogy leveszem a tűzről, és kiöntöm belőle a kávét, abban a percben hideg folyóvíz alá tartom, szét tekerem, így a gumi nem szívja magát rá. Nem is kellett még cserélnem!

2012. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!