Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van valami ötletetek, hogyan...

Van valami ötletetek, hogyan tudnám hidegen tartani az üdítőket?

Figyelt kérdés
Szalonnasütés lesz holnap tóparton. Lehűtom az üdítőket, de nincs se hűtőtáska se ilyen dolgok amibe belerakhatnám. Mindig úgy csináljuk, mert kb 2-3 hetente járunk oda, hogy belerakjuk a tóba az hidegen tartja de most az is elég meleg, Valami más ötlet?
2012. júl. 5. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Jégakkuk lefagyasztva, nejlonzacskókba jól becsavarva.
2012. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésért, most kaptam a hírt, hogy ismerősöm szerzett hűtőtáskát.... Azért jöhetnek a válaszok:)
2012. júl. 5. 14:14
 3/9 Reflexx válasza:
Régi bevált recept jeged vödör, vagy bekel ásni hideg/nedves földbe (persze árnyékban), tudom az utóbbi hülyén hangzik, de küködik!
2012. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi hétvégén úgy oldottuk meg,hogy hűtőtáskába hideg vizet engedtünk,és a jégaksikat beletettük.A sörök,italok,mind hideg volt. Néha cseréltük a jég aksikat.
2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Benzin kutakon lehet kapni csomagolt jeget. Abból veszel 2 csomagot és beleteszed zacsiba, üdítőkkel együtt.
2012. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Belerakhatod most is a tó vizébe, csak engedd mélyebbre!


Egyébként az ásott gödör is valóban jó ötlet!

2012. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A tó legmélyebb része is max 1.5 méter lehet szerintem...

Bár mostanra megoldódott:)

2012. júl. 5. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a jégakkukat miért kell nylonba jól becsomagolni????? (1. válaszadótól)
2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

fogsz egy nagy flakont,teszel bele vizet,2 evőkanál sót és beteszed 1 napra a fagyasztóba.az nagyon sokáig hideg marad,ha jó a fagyasztótok és le tudja hűteni normálisan.

a sima víz 0 fokon fagy meg,a sós pedig annál alacsonyabb hőmérsékleten(ez a só mennyiségétől is függ)nekem eddig -7 fokos volt a a rekord ameddig le tudtam hűteni és akkor még nem fagyott meg csak kásás volt.

2012. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!