Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy vágjak hagymát hogy ne...

Hogy vágjak hagymát hogy ne sírjak tőle?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 17:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
én napszemüvegben szoktam :DD
2012. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha megpucoltad tedd egy kis hideg vízbe. utána sokkal kevésbé csíp, míg felvágod. nekem bevált.
2012. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én napszemüvegben levágnám az ujjam:)) viszont alapból sajnos szemüveges vagyok, tehát valóban jó védekező mechanizmus. plusz persze a vizezés.
2012. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én leszedem a héját, majd folyóvíz alatt lemosom, ketté vágom és ismét csap alá tartom, után vágom fel, így nem csíp, legalábbis engem nem szokott.
2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SzilKa ***** válasza:
Tarts folyadékot (pl vizet) a szádban, miközben vágod a hagymát, ez nekem bevállt.
2012. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Itt megtalálod az összes ismert praktikát hozzá, rendesen ki van dolgozva a téma megéri megnézni:)

[link]

2012. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne hajolj fölé közel.
2012. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált... a kontaktlencse.
2012. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyszer a "mítoszirtók" c. műsorban teszteltek egy csomó módszert. Az a lényeg, hogy a hagyma illóanyaga ne tudjon a szembe jutni, mert az irritálja a nyálka hártyát. A szemüveg alá sajnos simán bemegy. Én is szemcsis vagyok és bömbölök. A vizezés picit segít, de nem teljesen hatástalanít. Állítólag a búvárszemüveg az ami hatásos, mivel teljesen elzárja a szemet, így nem jut be a hagyma illatanyaga. Hátránya, hogy az orrodat is összeszorítja, tehát csak a szádon tudsz levegőt venni. Én még nem próbáltam, de ha neked van otthon készleten búvárszemcsi (igazi,ami tényleg szigetel, nem valami gagyi) akkor hajrá! Jót fognak röhögni a családtagok! ;)
2012. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
En hideg vizbe áztatom és igy egyáltalán nem csip.
2012. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!