Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen salátát lehet elrakni...

Milyen salátát lehet elrakni télire?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ecetes hagyma és paprika salátát hogyan tudnám ezt télire elrakni??? Milyen salátát tudnátok még ajánlani elrakásra?

2012. júl. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Csalamádét rakhatsz el. De ha csak hagymát, és paprikát akarsz belerakni akkor csak ezekkel készíted el a többit kihagyod.

[link]

2012. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg télen hogy friss legyen, ne aszott ezeréves??
2012. júl. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D

Talán mert télen a hozzávalók 2x-3x annyiba kerülnek!

2012. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bedobálós savanyúság:

10 lit víz

1 kg cukor

30 dkg só

1 lit ecet (20 %-os) /=szerintem ez egy kicsit sok/

3 csomag nátriumbenzoát

2 kk borkén

Hűvös helyen tartandó.

Felforraltam, majd amikor kihűlt tettem át műa. vödörbe, és bele különféle zöldeket, 2-3 naponta át kell kavarni. Kb. 3 nap múlva már ehettem is.

Vannak akik télire is ezzel raknak el hordóba, és abból szedik ki ami kell. Amíg viszont van, addig pótolják (rakják bele) az utánpótlást. Azért nevezik bedobálósnak.

2012. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!