Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pogácsa fagyasztás?

Pogácsa fagyasztás?

Figyelt kérdés
Barátomnak születésnapi bulit szervezek és szeretnék pogácsát meg muffint meg tortát sütni. De ennyi mindenre nem lesz munka után időm. A muffint meg a tortát nyilván nem lehet de a pogácsát nem lehet valahogy lefagyasztani? És ha igen akkor hogy?
2012. aug. 1. 14:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Hájból csinád akkor másnap is omlós marad,sőt több napig.
2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes pogácsát is, sütés-kihűlés után nejlonzacsiban be a fagyasztóba. Én mindig így csinálom, akár kelttésztás, akár vajas, mindegyikből sokat szoktam egyszerre. kiporciózva lefagyasztom, néhány órával fogyasztás előtt ki kell venni és a zacsiban kell felengedni.
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ugyanolyan finom marad így is?

Köszönöm a segítséget :)

2012. aug. 1. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Boltban is lehet fagyasztottat kapni, felmelegítés után olyan, mint a friss. Akkor gondolom, házilag is megoldható.
2012. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan finom marad mint frissen, csak a zacskóban kell kiengedni, mert egyébként gyorsan szárad. Mikróval is rá lehet segíteni az olvasztásra.
2012. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tálcára rakva fagyaszd le a a kiszaggatot, de nem lekent pogácsát. bármilyent. aztán , ha mind megfagyott bezacskózhatod. ha sütni akarod, fagyosan tedd sütőpapíros tepsibe, egymáshoz nem túl közel , főleg, ha kelt. fél órát hagyd magára, utána tojással kend le, és szórd meg amivel akarod, és mehet forró sütőbe, amit 10 perc múlva kicsit vissza kell venni.
2012. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé lefagyasztás ellenes vagyok, de amikor a nagynéném pogácsával kínált elfogadtam (a gyengepontom az ő pogija). Berakta a mikróba és teljesen olyan íze volt, mint az igazinak.
2012. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kész pogácsát tökéletesen lehet fagyasztani,

magától felengedni

2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!