Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csináltatok már körte lekvárt?...

Csináltatok már körte lekvárt? Finom?

Figyelt kérdés
Mivel füszereztétek?
2012. aug. 6. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem én készítettem, de ettem már, és finom üde íze van :)
2012. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem csináltam.

Azt tudom, hogy kompót esetén szegfűszeget és fahéjat főzök bele, a legvégén pár citromkarikát a tetejére és úgy rakom a hűtőbe, hogy várjon a sorára.

Gondolom, hogy fahéjat, cukrot a lekvár is elbírja.

2012. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Almával vegyesen már csináltam, de a körte volt több. érezhető is volt az ízén. főzés közben tettem bele héjas citromkarikákat , amit végül, mikor már szétfőtt majdnem, kidobtam. nagyon jó bele az a kesernyés citromhéj íz. fahéjat és őrölt szegfűszeget tettem még bele.

csak egy próba volt tavaly, nem is sok lett, csak két üveggel, de nagyon ízlett mindenkinek a családban. főleg palacsintában volt egy kis új íz.

2012. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltunk, de most nem találom a receptet... Ha megtaláltam, beírom. Minden esetre nagyon finom, szóval érdemes meghagyni pár kilót lekvárnak.
2012. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyom szokott, isteni, a szegfűszeget is elbírja, nem cak a fahéjat :) :P
2012. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!