Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lesz-e valami baj, ha a...

Lesz-e valami baj, ha a zománcos fehér lábosomat, amit megfogott a halászlé paprikája, Domestossal mostam el először?

Figyelt kérdés
Utána persze forró vízzel és Jar--ral többször is átmostam. (Semmilyen súrolószerrel nem jött le a paprika.)
2012. okt. 2. 20:45
 1/5 anonim válasza:
72%
Szerintem jól tetted, biztosan kiveszi az elszíneződést. De mielőtt újra főzöl az edényben jól öblítsd ki vízzel!
2012. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A domestost már kimostad, nem lesz bajotok tőle!

Ipari konyhákon is hipós vízben fertőtlenítik az edényeket, aztán már csak egy öblítést kapnak!

2012. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, semmi nem történik el van mosogatva.
2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi. Én az edényeket időnként úgy tisztítom. hogy hypót forralok fel benne. Olyan lesz, mint új korában. Utána forró vízzel mosom át.
2012. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kifehéríti az edényt a domestos. de mielőtt főzöl benne ebédet, sokszor mosd ki a lábost.
2015. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!