Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet-e bögrés levest házilag...

Lehet-e bögrés levest házilag csinálni?

Figyelt kérdés
Húsleves félére gondoltam, amit zacskóban elviszek, ás felöntöm forróvízzel egy bögrében. De nem akarok mindenféle "E"-ket enni-inni, de a bögrés leves praktikumát szeretem, Meg lehet-e oldni?

2012. máj. 14. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Ja.

Kb ez van benne: Természetes formában ez ételízesítő, só, bors, kevés zsiradék. Aztán ízfokozó minden mennyiségben.


Az első hármat te is össze tudod keverni. Lehet kapni olyan ételízesítőt, amiben nincs mindenféle mesterséges anyag, meg cukor, csak szárított zöldségek. És nem is drága, ha figyelembe veszed, h az "olcsó" fele só. Az meg nem drága :D


Levesbetétnek meg ezerfélét lehet.

2012. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

régi kérdés, de én is éppen a válasz után kutattam, amikor a kérdést is megtaláltam :)

hátha másnak is szüksége lesz rá:

[link]

2013. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!