Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pickwick teáskanna házi javítása?

Pickwick teáskanna házi javítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Van egy eper alakú pickwick teáskannám, iszonyat ari:) Annyi a baja, hogy bizonyos szögben ahogy töltöm ki a teát belőle, elkezd folyni, megfigyeltem hol: ott ahol a "csőre" oda van hozzá valahogy ragasztva (vagy csak 2 külön darabból formázták, és utólag rakták össze) szóval az illesztés mentén egy kis pöttyben ereszt.

Ezt valahogy ki tudom házilag javítani? Valami ragasztó, tömítő, ami a 100 fokos teától nem olvad meg, és nincs benne olyan anyag, ami esetleg idővel kioldódik, vagy rákkeltő, vagy ilyesmi... És ha van, hogy tudom megcsinálni?

Várom a tippeket!!:)



2012. dec. 7. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Sziloplasztozd be!
2012. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
dobd ki. nem ér annyit !
2012. dec. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Először ne használd a teáskannát, hogy kiszáradjon, zsírtalanítsd a területet és amekkora a kezelt felület oda szépen hord fel az anyagot. Ha csak egy pici pöttynyi a hely akkor oda, hagyd 24 órán át száradni és már használhatod is tovább.

A sziloplaszt 120C-180C-fokot simn bírja, akár 250C-fokot is kibírja rövid ideig.

2012. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm szépen!!! Sajnos már használtam, de akkor kimosom, és egy ideig nem használom, hogy száradjon ki. Mi is az a sziloplaszt? Így ezen a néven lehet kapni? Na majd megnézem magamnak, köszi!:)

Második: Dehogy dobom... Imádom, olyan gusztusosan néz ki az asztalon egy nagy eper-bögre:)) És melegen tartja a teát így télen is, nem kell félóránként főznöm újat... Szóval imádom:)

2012. dec. 7. 16:39
 5/8 anonim válasza:
Úgy értem, hogy nem ér a javítása annyit, mintha vennél ugyanolyan újat
2012. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se kínlódj vele, az már nem lesz tökéletesen használható. A tesco teli van most ezzel,(ma is láttam) lapozd át az újságot. [link]
2012. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen a boltba bemész és így kéred, hogy sziloplaszt.

Általában nagy tubusban szokott lenni, de hátha van kisebb kiszerelésben is.

Azzal nem nagy vesződség megcsinálni. Kb fél perc alatt kész. Persze utána várni kell a száradási időt.

2012. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sziloplaszt az egy tömítőanyag, a vizet sem engedi át.
2012. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!