Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sushit akarok készíteni de...

Sushit akarok készíteni de nagyon sok dolgot nem kapok a boltokba. Pl. Tekerő gyékényt nem tudok beszrezni amivel ugye feltekerném a sushit. Mivel tudnám helyettesíteni? Illetve a különböző alapanyagokat, Pl. Rizsecet, algalap.

Figyelt kérdés
Egerbe lakok, hol tudnék hozzá alapanyagokat venni vagy mivel helyettesíthetném őket?

#sushi #speciális kaják #japán kaják #sushi készítés #sushi egyszerűen #sushi segítségek
2012. dec. 14. 21:33
 1/10 tetro ***** válasza:
Budapesten több bolt is van. Egerben szerintem esélytelen.
2012. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajna ritkán járok pestre, és karácsonyra akarnám a sushit elkészíteni. De ha lehet pár dolgot helyettesíteni akkor az is jó lenne.
2012. dec. 15. 10:55
 3/10 tetro ***** válasza:
Alapvetően a friss hal is már probléma vidéken.
2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki elég sok mindent megtudok szerezni hozzá viszont algalapot sehol se találok a boltokba, azt honnan kéne. :(
2012. dec. 15. 22:41
 5/10 mustafa33 ***** válasza:
tekerő gyékényt a kikából. vigyázatt ott takaró is van nem csak tekerő ☺.
2012. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi! Már csak algalap kéne egyedül, de azt viszont sehol nem találok! :(
2012. dec. 17. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:

www.culinaris.hu

Szállítás nem tudom, hogy megy.

2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi!az a baj hogy már hétfőig tuti nem érkezik meg a szállítás! :(
2012. dec. 21. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:

hipermarketekben próbáld meg az algalapot (nori)!

Tesco, Auchan.

hátha sikerül.


tudom, hogy ami nem-budapesti hely (én sem vagyok budapesti, csak itt dolgozok/tanulok), az nagyon esélytelen, de mégis...

akit érdekel, Bp-en a Savoya Park Auchanban van egyféle algalap kb. 660 Ft-ért, 10db-os.

régen jártam már otthon (nem Eger, de nagyobbacska megyeszékhely) hipermarketben, de hááátha oda is terítenek az ilyesmiből.


tudom, hogy nem ugyanaz, de ha nagyon nincs rizsecet (bioboltokban kapható jó borsos áron), akkor almaecet is megteszi.

2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
[tudom, hogy már elkéstem a válasszal, de hátha hasznos lesz még a későbbiekben.]
2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!