Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a kényérsütőgéppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a hozzáadott recepteket használod,akkor tökéletes:)
2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az enyémet. Lehet kapni mindenféle kész kenyérkeveréket is, azzal is szuper. A saját receptekkel azért lehet, hogy kísérletezni kell.
2013. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Van aki csak saját sütésű kenyeret fogyaszt?
2013. jan. 7. 12:42
 4/10 Vicuska87 válasza:
Én is ma vettem egy kenyésrsütő gépet (Panasonic). Érdekelne engem is receptek, teljeskiörlésű kenyerek, kalács.
2013. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A miénk nem valami jó, egyszer pizzatésztát dagasztottam, elég tömény volt, nem bírt el vele.

Már nem igazán szeretem kenyérsütőre bízni sem a dagasztást, sem a sütést. Így kicsit macerásabb.

2013. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én úgy képzeltem, hogy belerakom a lisztet, élesztőt, vizet, beprogramozom, aztán reggel mire kelek, kisül a friss kenyér. Akkor nem így működik?
2013. jan. 8. 22:14
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
Mi régóta sütjük gépben a kenyeret. A recept valóban kísérletezős, de nem kell félni tőle. Nagyjából mindegyik recept ehető de lehet hangolni rajta. A neten is érdemes rákeresni van sok oldal erről receptekkel is. A sajátot holnap adom ha kell. Ja és a géphez van használati, azt is nézd át. Van benn pár tanács hogy ha ilyen a kenyér mi lehet, ha olyan mi lehet. A héja annyira ropogós nem lesz mert ez úgynevezett formakenyér. A forma miatt mindenképpen lágyabb a héja. Viszont ezért jobb lehet szendvicsekhez. :)
2013. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TappancsMancs ***** válasza:

"Én úgy képzeltem, hogy belerakom a lisztet, élesztőt, vizet, beprogramozom, aztán reggel mire kelek, kisül a friss kenyér. Akkor nem így működik?"


De így. Meg lehet azonnal is sütni vele. Időzíteni azt külön kell. Nézd meg a leírásában benne kell legyen.


Két féle lehet: visszaszámol x órát és kezdi a sütést vagy x órára lehet állítani a kezdését.

2013. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Az időzítést mi még nem próbáltuk de amire figyelnék. Ha 8kor kelsz és 8ra van kész az még forró lesz úgy és vágni se olyan jó. Azért lehetni lehet ha kell. Ha meg előbb megsül mint kelnél és a gépben hűl ki .... na azt kipróbálnám jó e? Mert valamennyit gőzölög amíg forró. Szóval tényleg nem próbáltuk de lehet befülledne kicsit vagy mi. Ha tudja valaki kíváncsi lennék.
2013. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ha még nincs meg a gép jó lehet a sütőben sütés is. Úgy tudsz ropogós (cserepes) kenyeret is sütni. Mi már megszoktuk így géppel de ki asszem kipróbáljuk sütőben. A gép meg keveri keleszti. :D
2013. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!