Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hawaii pizzán gyömbér mint...

Hawaii pizzán gyömbér mint fűszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy elég jó helyen ettem pizzát, és eskü az ananászt gyömbérrel fűszerezték. Ti hallottatok már erről? Nekem ízlett, mert már ettem gyömbéres kajákat sokszor, de azért meglepő volt...

2013. febr. 6. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelött ha azt mondták volna magyarországon hogy a fahéjjal húst lehet füszerezni több százezren vágtak volna egy hátast a könyhakövön.Tehát ez is mint minden izlés dolga.Nagyapám szerette a kompótot a sült husokhoz,de volt ugy hogy nem volt kéznél ezért barack lekvárt evett a sült csirkecombhoz az egyéni izlése szerint.
2013. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem leszel tőle rosszul és finom is akkor akármit keverhetsz akármivel :) De azért kisérletezésnél legyen a közelben egy wc ;))
2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ördögtől való a gyömbér ananásszal, még pizzán sem.

én zöldségköreteket is szoktam egy darabka reszelt gyömbérrel fűszerezni.Finoman kell vele bánni, mert elég "erőszakos" tud lenni.

én szeretem, de persze ízlés dolga. a kolleganőmmel egyszer megkóstoltattam, ő nagyon fintorgott tőle:)

2013. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!