Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi lehet a sok kis apró...

Mi lehet a sok kis apró "valami" ami a jégkockából oldódik ki, bármilyen tiszta vízből is csinálom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
mire gondolsz?
2009. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet a csapivízben lévő ásványi anyagok? Vagy só, másra nem nagyon tudok gondolni.
2009. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan, mintha kis kenyérmorzsa darabkák lennének, még színre is, csak valamivel kisebbek. Sónak, ásványi anyagnak túl nagyok. Ezt gyerekorom óta látom, pedig azóta 1500km-el odébb lakom. (tehát nem helyi adottság ,lehet) Ha megiszom a vizet a pohárból óvatosan, akkor összegyűlik az alján, de tapintásra nem érzem őket.
2009. szept. 7. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet hogy vízkő? (amennyiben fém a jégkockatartód)
2009. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezt már én is tapasztaltam.AKkor is amikor műanyag jégkocka tartóba raktam a vizet!
2009. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
Azok a víz tisztításakor hozzáadott vegyszerek és a kemény víz miatt van. Nem kell megijedni, máskor simán megiszod. Ha zavar, valami olcsó ásványvizből csináld.
2009. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Apukád sunyiban a jégkockatartóba verte.
2009. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
a klór és egyéb fertőtlenítő szerek, amelyeket a víztisztításra alkalmaznak a telepeken. próbálkozz ásvány vízzel, vagy zacskós jégkocka készítésénél szódával.
2009. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de jó, hogy ezt más is észrevette ,és megkérdezte:-)

Nekünk a hűtő automatikusan csinálja, a jeget és az is teli van ezzel a kis fehér valamivel ha kiolvad. Szerintem a csapvíz nem gazán jó "minőségű" bár én is megiszom...

2009. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Találtatok már időközben megoldást erre a problémára? Én próbáltam ásványvízzel is, de ugyanaz volt, hanem még nagyobbak ezek a lebegő valamik. Szóval csak nem a víztisztítók...
2010. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!