Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fozott burgonya es sargarepa...

Fozott burgonya es sargarepa a hutoben?

Figyelt kérdés
van egy helyaban fott burgonyam meg egy sargarepam a hutoben mar 3 napja. lehet vele valamit kezdeni pl holnap? kijev ukrajana 30 f. ja amugy kaja van. pl csirke a fagyoban. de nemszeretem kidobni a kajat. ekonomikus szeretnek lenni.
2013. márc. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Francia saláta? Csak majonéz,uborka ,répa és alma kell bele meg hagyma esetleg.Ehez sült csirke vagy rántott.
2013. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 db krumpliról meg 1 db répáról szól a történet? Én kidobnám. "kijev ukrajana 30 f." Ez mi?
2013. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elso- azaz lehet hasznalni akkor jo. koszi.

masodik- en ugy erzem ha kidobom az etelt akkor rosszul erzem magam. szerintem sokan a te kornyekeden is vannak olyanok akiknek nem telik kidobni az etelt. vagy te egy kover sarj gyermeke vagy. amugy kerdesed tisztaz ezt azt. tobb van a hasadban mint a fejedben. ukrajna-orszag. kijev-fovaros. 30-ev. f-ferfi.

2013. márc. 1. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom mi Kijev meg Ukrajna, csak nem értem, hogy miért tartozik ez a kérdésedhez. Különben a földrajzi neveket nagy kezdőbetűvel írjuk, ha már a tudásomat becsmérled (amiről fogalmad sem lehet, sem arról, hogy milyen körülmények között élek, mert az, hogy kidobnék egy krumplit meg egy répát nem hiszem, hogy bármit is elmond sem az anyagi sem az észbeli képességeimről!), legalább írd helyesen!
2013. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olvasd ugy ahogy irom es ersd ahogy akarod. kerdeztem es valaszt varok nem pedig H/I tanacsokat + felesleges kerdeseket. ismerkedni nem itt kell!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 1. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha a répa nyers, egy kis zöldséglevesbe, vagy husi levesbe majd belefőzöd.

Ha már az is főtt, akkor megpróbálnék egy kicsit kreatív lenni, és talán:

- összetörném a krumplit és a répát, pici vajjal, tejföllel, fűszerekkel, esetleg még 1-2 apróra vágott főtt tojással dúsítva valami kenyérre kenhető akármit készítenék belőle

- vagy még főzöl hozzá további krumplit és akár rakott krumplinak, akár valami hamis fasírozottnak, vagy krumplis lángosnak összegyúrva megsütném, de még ez esetben a prézlis núdli, mákos núdli is szóba jöhet.


A főtt sárgarépát egy kis tojásos levesbe is bele tudod csempészni.

2013. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolso nagyon kreativ vagy. koszi valaszokat.
2013. márc. 3. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szivesen, máskor is. Nálunk az volt a mottó: Kaját nem dobunk ki!
2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos nalunk szokott megmaradni es sajnalom kidobni. amugy sem vagyunk olyan helyzetben hogy predaljunk. de tudjatok a melo meg ha csak egy van aki fozni tud. van ugy namost 2-3 napra bekeszitek mert nem lessz idom kesziteni. majd kiderul hogy otthon enni sincs idonk
2013. márc. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!