Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetek ha ezekre vagyok...

Mit ehetek ha ezekre vagyok allergiás: alma, tej, rozsliszt, kazein, szójabab, dió, burgonya, földimogyoró, mogyorozeller, narancs, paradicsom, buzaliszt sárgarépa?

Figyelt kérdés

van egy hét amikor buzalisztes hét (olyan kajákat eszek amiben van buzaliszt de nem feltétlen)és van egy burgonyás hét(krumplit eszek nem feltétlen)

légyszi segítsetek!


2009. febr. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mások is érzékenyek ételekre. Hány éves vagy? Ki állapította meg ezeket? A lisztérzékenységet feltétlenül szakorvossal kell megnézetni, és ki kell zárni.Ezeket ne edd egy ideig. A lisztérzékenységnél szigorú diéta van.Addig is minimális kenyeret és tésztaféléket egyél! Változatosan kell enni!Főzelékeket, rizst, / hal, csirke, pulyka/fehér húsokat. Krumplit se egyél egyelőre. Vannak panaszaid?
2009. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vérvételes allergiavizsgálaton voltam és laborba küldték a vérem és ott
2009. febr. 6. 13:07
 3/4 A kérdező kommentje:
tünetek:20-40cm átméröjü égő viszkrtö(az utobi idöben véraláfutásos)csalánkiütések és amugy 13éves vagyok
2009. febr. 6. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyudat, kérd meg, hogy a családorvostól kérjetek a gasztroenterológiára/Emésztőrendszerrel foglalkozik/ beutalót. Ott tudják a lisztérzékenységet kizárni. Ez fontos a fejlődésed, és a gyógyulásod miatt.Írd meg , mit sikerül intézni!! Zsuzsi néni
2009. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!