Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen gépet érdemes venni a...

Milyen gépet érdemes venni a tészták begyúrásához?

Figyelt kérdés
Újabban szeretek tésztákatt sütni, de az összegyúrást nem kedvelem. Jó lenne, ha azt egy gép megcsinálná helyettem, de azt sem tudom, milyet nézzek.
2013. márc. 8. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek biztos nagyon jók, de ha lenne rá pénzem, sem költenék ennyit. Ugye ez prémium kategória??? Mert ha átlag, akkor gyúrok tovább kézzel.
2013. márc. 8. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézned műszaki boltokban. Egy jó leértékelést kifogva pár ezer forintért hozzájuthatsz egy megbízható kézi mixerhez, amihez van tésztagyúró fej is. Az egyes hozzászóló linkjét megnyitva megsajdult a szívem. Én is ilyen gépre vágyom, hiszen ez a konyhagépek "Ferrarija" :). De most még sokkal fontosabb dolgokra kell a pénz.
2013. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, nálam is jól mutatna a konyhában:) De nem ebben az életben. Elindulok majd a boltokba, de előbb szétnézek a neten is.

Tapasztalatokat várnék még, hogy akinek a tésztagyúrás volt a fő szempont kinek mi vált be. Mire kell figyelni!

2013. márc. 8. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne a boltokba indulj el .a neten csomagolás sérült termékeket keres ezeknek a termékeknek csak a külső csomagalósa sérült : Ugyan úgy adnak rá garanciát ,annak idején én is 4 éve igy vettem a robot gépem . A márka boltban 70000ft lett volna igy csomagolás sérülten 25000ft vettem .Sokat lehet igy sporolni Nekem ilyen van..

[link]


Az árgép.hu ,olcsobban .hu . csomagolás sérült termékek igy ird be a keresőbe..

2013. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
KitchenAid a kategória legteteje. Már nagyon komoly és megbízható gépek vannak 40-50e-ért, sok feltéttel (daráló, reszelő, szeletelő, habverő, stb.) és minőségi anyagokból (fontos, hogy a lehető legtöbb alkatrész fém és ne műanyag legyen. Mi marketworld.hu-nál vettünk a Bosch MUM48CR2 gépünket, nagyon meg vagyunk vele elégedve, 47.000 volt, ez kb. a középkategória az igényesebb oldalának a képviselője.
2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jó tippeket adtatok.
2013. márc. 8. 18:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Első körben kinéztem ezt a hármat. Lehet bármelyiknek is hátránya?
2013. márc. 8. 18:18
 9/9 A kérdező kommentje:
2013. márc. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!