Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ki hogyan eszi a bundás kenyeret?

Ki hogyan eszi a bundás kenyeret?

Figyelt kérdés
Mivel/mihez/...

2013. márc. 20. 23:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

tojásba mustárt sót és borsot rakok,felverem, bele a kenyér, elkészülés után még forrón rá reszelt vagy szeletelt sajt,mellé lilahagyma és felvágott.

Ez állandó,így szeretjük párommal.

2013. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Tojásba pici tejet és delikátot rakok,gyorsan mártogatom,hogy ne szívja túl magát a kenyér,korpás kenyérből finom.Sajttal, vajkrémmel vagy az édes szájúak nálunk lekvárral, nutellával forró teával...Hmmm,-hétvégén sütök is reggelire.
2013. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
A bundás kenyérre mindenképpen rakok sajtot. Vagy egy szeletet vagy reszelve. Aztán fokhagymát harapok a kenyérhez és finom mézes, citromos, gyümölcsteát iszok mellé.
2013. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Én csak simán natúran szeretem leginkább, általában semmit nem rakok rá vagy néha ketchupot vagy tejfölt szoktam rákenni, de szerintem simán a legjobb.

Édes főzelékekhez szeretem.

2013. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Bundáskenyér mellé ecetes lilahagymat eszem. (tót nagyszülői ágtól eredő szokásunk:-)). Lilahagymat (mifelenk a lapos leginkabb edes fajta divik) aprora vagdosom es egy kis talba teszem, amiben izlesemnek megfeleloen higitott ecetet (ecet+viz) teszek, csak annyit, hogy a hagymat jol ellepje. Az ecetes vizbe martogatott bundaskenyer es meglepoen finom:-).

A csalad masik aga reszelt sajtot szor a frissen sult bundaskenyerre, az utolso par kenyerszeletnek van, hogy csak az egyik oldalat martjuk tojasba, a masikat siman a forro olajos serpenyoben piritosnak sutjuk.

A felvert tojasba picike tejet ontve meg finomabb a kenyer. A tojasba neha kakukkfuvet is szorok.

Bekes megyei voltam.

2013. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
vagy semmivel vagy majonézzel
2013. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Magában, egy picit megsózva.
2013. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Magában + só/delikát és erős pista.
2013. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
tojasba fokhagymat rakok, jó sokáig áztatom, tunkolom, majd kisütöm, de csak épphogy, nem szeretem ha nagyon meg van sütve. a tetejére reszelt sajtot ès ketchupot rakok.
2013. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Mustárral, sajttal, chilli szósszal. OFF Érdekelne, hogy mi nem hasznos egy "ki hogy" kérdésre adott válasznal.....
2013. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!