Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Meddig áll el a fagyasztóban...

Meddig áll el a fagyasztóban a hús?

Figyelt kérdés
Találtam egy tyúkot mindegyik meg van címkézve ez 2012.05.23.án lett levágva. Alap esetben nem tartjuk eddig de elkallódott a fagyóba a pipi. Ehető még vagy inkább ne kockáztassak? Ha nem ehető akkor kutyáknak se adjam oda?
2013. jún. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem látod, hogy baja lenne én simán meg enném. (ne fehéredett meg olyan szálkásra--> akkor is ehető csak fagyasztó íze van már olyankor) Kutyának pedig egészen biztosan odaadhatod.
2013. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit én tennék:

megvárnám míg kienged, hidegvizes csap alatt lemosatnám. Ha akkor még körbenézem, körbeszagolom, és van hozzá bizalmam, meg is főzném pörköltnek, levesnek. Ha főzés közben "gyanús illata" lesz, még akkor is ráérsz kidobni!

Vagy ne pörköltnek, hogy paprika ne legyen rajta, és akkor a kutyusod-cicusod még jóízűen elfogyasztják.

2013. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sívóné Pap Zsuzsannn válasza:
A korábbi válaszírókkal egyetértek, kiegészíteném az alábbi likkel: [link]
2013. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!