Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel kenjem meg sutes elott...

Fefe 01 kérdése:

Mivel kenjem meg sutes elott a kalácsot, ha nincs tojás sárgája?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Cukros vízzel.
2013. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tej is jó, akár cukorral, akár magában.
2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bogarszemu ***** válasza:
sima viz is megteszi de sutes kozben tobbszor meg kell kenni
2013. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tejföllel.
2013. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,tegnap a tejföl lett kipróbálva,de legközelebb teszek hozzá cukrot is,mert így picit fakó maradt a teteje.
2013. jún. 23. 11:00
 6/8 anonim válasza:
Ha édes a sütid akkor mézes vízzel kend meg, szép színe lesz.
2013. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nemtudom
2013. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem egyszer nem volt otthon semmim - se méz, se tojás -, és baracklekvárt kevertem ki vízzel úgy, hogy mikróban meglangyosítottam a lekvárt, hogy folyós legyen, és azzal kentem le, hát... isteni lett! a barack ízt nem is lehetett érezni, viszont szép fényes és pirosra sült lett a kalács teteje tőle :)


(a vízzel vagy tejjel való hígítás fontos, mert a tömény lekvártól - a magas cukortartalma miatt - könnyen megég a teteje, és akkor kissé barackos is lehet az íze)

2013. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!