Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Botmixerrel nem lehet felverni...

Botmixerrel nem lehet felverni a tojás fehérjét? Vagy a tojás volt rossz? Bár nemvolt büdös, ugyh nemértem. Folyósabb lett, mint eredetileg. Mi az ami lessz belle igy?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A botmixer erre alkalmatlan. Nem erre való.

Habveréshez habverő kell.

Ha utólag próbálod felverni, szerintem akkor is össze fog esni, a botmixer annyira összezúzta a szerkezetét.

2013. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra még jó lesz, hogy lefagyasztod és máskor rántottához, vagy panírozáshoz felhasználod. kidobni nem kell.

a drótos kézi hagyományos és gépi habverők lényege, hogy levegőt keverünk bele, és attól habosodik fel szépen, keményre.

ezer éve még villával is vertem fel tojáshabot sütibe. sokáig tartott, de jó lett :)

2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!