Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Magyarországon lehet kutyát...

Magyarországon lehet kutyát enni / kapni (húsát)?

Figyelt kérdés
Osztálytársammal voltam kínai étteremben és azt mondta haver hogy finom a hús, megkérdezte a pincért hogy bárányból van-e, és azt mondta hogy "kutából".

2013. jún. 26. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Legálisan NEM. Amúgy is eléggé nehezen összeegyeztethető a magyar kultúrával és értékekkel.
2013. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Jézusom! Hol van ez az étterem? :O
2013. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
rájuk kell küldeni a policet!!!!!!
2013. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem azért kérdezem, mert meg akarom kóstolni :D De azért ez elég rossz vicc volt a kici kínaitól, mert ha anyám ül a tányérnál akkor tuti, hogy ki jött volna belőle minden anyag ( [link]
2013. jún. 26. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:
).-ot tessék letörölni a link végéről, egyébként ha jól emlékszel Szolnokon voltunk az egyik plázában.
2013. jún. 26. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezermillió százalék, hogy nem kutya volt! Én Kínában élek, és eddig csak Changsha-ban láttam étlapon, ami egy kis porfészek. Amúgy itt is büntetik az ilyen tenyészeteket, mert legtöbbször kertből, autóból lopott kutyák ellik a "kaja-kutyát" és mivel baromira nem érdekli őket az alom keverés, egy pár éven belül mindenféle génhibás korcsokat szállítanak "éttermekbe". Nagyon NAGYON kevés hely az, ahol engedéllyel készítenek ételt kutyahúsból. Magyarországon meg nem hiszem, hogy tetszene az ANTSZ-nek, az állatvédőknek, a vendégeknek, és a rendőrségnek. A kínai meg, aki ott dolgozik, kb egy öt-hat tagú család megélhetését kockáztatná, ha meg merne ilyet csinálni, úgyhogy ne legyél már ennyire naiv! Biztos hogy marha volt, vagy borjú. Még bárány se biztos. Itt is csomó húst adnak el birkahúsként, közben marha, vagy nyúl, de biztos hogy nem kutya!!!
2013. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom, mert elhittem. Mi is kinevettük a kínait. Csak most ez valahogy eszembe jutott és megkérdeztem, hogy egyébként lehetne-e itt Magyarországon ilyet csinálni.
2013. jún. 26. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögtetek rajta, de lehet, hogy tényleg az volt benne...

Ahogy a kínai piacon vásárolt gyrosra is azt mondta a török srác, hogy patkányhús van benne!

By the way nagyon finom volt :)

2013. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
hát a józsefvárosi körül sincsenek kóbor kutyák....
2013. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez is egy ilyen nyugati ember fejeben elo legenda, kinaiak meg kutyahus. Az itteni kollegaim kozul meg egy se evett, pedig mas bizarabb dolgokat mar probaltak.
2013. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!