Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy és miből készítsek házi...

Hogy és miből készítsek házi jégkrémet?

Figyelt kérdés

az első adag már kész van, sima barack szörpöt vízzel hígítva öntöttem bele :)


de szeretnék valamilyent habtejszínnel is. Múltkor tök jó receptes oldalt találtam, de most egész nap nem találok rá :((

Valamint jó lenne olyasmit, hogy csokival bevonni, ha kész :)) Ötletek?


2013. júl. 6. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 doboz habtejszint felverek, majd adok hozzá gyümölcsöt, cukrot és 1 doboz natur joghurtot, ezzel tovább keverem kicsit habosra, majd megy a hűtőbe, negyed óránként átkvargatom kanállal, és 2-3 óra múlva finom fagyi állagú lesz.

Szoktam készíteni citromból, málnából, eperből, zöld citromból.

2013. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remekül hangzik, köszi!! :)
2013. júl. 7. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányomék is tegnap csináltak szintén tejszínből, natúr joghurtból és málnából. műa.formát vettek, amihez nyél is van. abban fagyasztották ki, és pont olyan volt, mintegy bolti jégkrém, de persze finomabb.ha csokisat akarsz, akkor olvassz fel egy kislábasban csokit és a fagyos jégkrémet mártsd bele egy pillanatra. azonnal rádermed a csoki és már falható is a finom csokis jégkrém.
2013. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen egyszerű egy csokibevonat készítése? :) Nekem is műanyag formám van. Amig dermed a csoki, addig tartsam a kezemben, vagy hogy, miben rakjam vissza? :))
2013. júl. 7. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi annyit vonunk be a csokival, amennyit el is fogyasztunk.3-4 db-ot. de, ha el akarod tenni csokisan, tedd egy dobozba lazán és tedd vissza a fagyóba. a formába sajna már nem fér bele csokisan.
2013. júl. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. júl. 8. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!