Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A lereszelt/gyalult cukkinit...

A lereszelt/gyalult cukkinit le lehet fagyasztani úgy, mint a tököt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam.De főzeléknek igen.Ha a cukkini lefagy utána nem tudod bepanírozni,mert levet enged.
2013. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a cukkini is a tökfélék családjába tartozik, reszelve-gyalulva ugyanúgy lehet fagyasztani, mint a fehér-tököt.


Ha majd valamikor rántani szeretnéd, akkor most leszeled, panírozod, és fémtálcára felsorakoztatva, dugd a fagyasztóba. Amikor ott megfagytak, tudod zacsizni, és később már csak elő kell venni, lehet a forró zsírba/olajba rakva kisütni.


Személy szerint reszelve, főzeléknek a fehér-tököt szoktam/tettem el télire a fagyóba. Panírozva rántani csillagtököt raktam, és még fogok is elrakni.

2013. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Még finomabb, mint a spárga /főzötök, mert egy kicsit ropogósabb, szálasabb marad.Mindig cukkinit reszelek le fagyasztani télre, természetesen egy kis folpacka csomagolt kaporral együtt.
2013. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!