Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Anyám minden reggel zöldteával...

Anyám minden reggel zöldteával ébreszt. Miért csinálja ezt? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Amikor megiszom a teát, egyből úgy érzem hogy pillanatok választanak el tőle hogy lefossam a lábszáramat! Meg is kérdeztem tőle hogy miért ad mindig ilyen teát, azt mondta hogy mert ettől lehet kakilni. Miért akarja azt hogy összeszarjam magamat? :S
2013. júl. 25. 23:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :) Nem tudom hogy mi lehet, de mondtam neki hogy inkább iszok vizet. Ezzel megszűnt a probléma. :D 10-es, nem, nem stresszelek semmin, nem kell se melóznom, se suliba járnom (még) szóval az nem lehet gáz. De azért kösz a segítséget! ;)
2013. júl. 26. 23:25
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretem a zöld teát, az utóbbi évben sokat ittam, de az eredeti kínai volt.
2013. júl. 26. 23:26
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a melegtől indul be a bélműködésed.
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Igen bélműködés :DDD Ezt a szót kerestem, és igen a meleg folyadék miatt van.

9-es voltam :D

2013. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én még sosem éreztem ilyet zöldteától. Nálam inkább vízhajtó, többet pisilek. Általában zöld teát iszok pedig, vagy filterest, de ilyenkor nyáron inkább Lipton üvegest, mert egyszerűbb, nem kell hűtögetni meg főzni, mint a filterest. Emellett mégis hetente 1-2 alkalommal van székletem. Ha a zöldtea hashajtó lenne, akkor napokat f*snék át, annyit iszok belőle.
2013. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rájöttem, mégsem zöldteát ad, csak zöldes volt a színe, azért hittem azt. Valamilyen "virág" tea az, amit ittam. :D
2013. júl. 30. 09:45
 17/19 anonim ***** válasza:
A kamillavirágnak lehet hasonló hatása. Szerintem azt kaptál :DD
2013. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azaz, csak azért nem emlékeztem a pontos nevére, mert félálomban voltam amikor mondta hogy ad olyan teát. :D
2013. júl. 31. 01:13
 19/19 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2013. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!