Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy kis korty romlott tejtől...

Egy kis korty romlott tejtől lehet hasmenésem? Ahogy észrevettem, hogy rossz az íze, kiköptem, de egy kicsit így is lenyeltem.

Figyelt kérdés
Este dolgom lenne, de nem tudom, így elmerjek-e indulni.
2013. júl. 31. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, egy kortytól nem lesz semmi bajod, legfeljebb ha emiatt szétizgulod magad és attól jön rád a görcs.
2013. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kortytól semmi bajod nem lesz. A stressztől lehet hasmenésed.
2013. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet ... egyébként ha igazi tej lenne, akkor az romlott formájában (bármilyen meglepő) az aludttej :)
2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"romlott formájában (bármilyen meglepő) az aludttej"

Igazad van: a mai fiatalok már azt sem tudják, hogy a kefír miből van.

2013. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, egy kortytól? Én egyszer vagy három decit megettem (főzés nélküli puding formájában, úgyhogy csak utólag vettem észre, hogy romlott) és semmi bajom nem lett. Romlott túrót, romlott kefírt sőt romlott húst is sajnos ettem már véletlenül, és soha nem lett bajom tőle.
2013. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!