Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vanília fagyit szeretnék...

Vanília fagyit szeretnék csinálni porból. Mivel dobhatnám fel?

Figyelt kérdés

A csokifagyiba csokit reszeltem és jó lett

Holnap megcsinálnám a vaníliát, de csak vaníliás cukor jutott az eszembe és a mazsola. DE! a mazsolát csak utólag lehetne beletenni, nehogy elromoljon a turmixgép(fagyigépem nincs)

köszi


2013. aug. 1. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Színes tortamorzsa? Smarties darabkák? Robbanó cukorka?
2013. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket

ezek jók díszítésnek, de miket tudnék belekeverni?

2013. aug. 1. 20:05
 3/7 anonim válasza:
Szerintem fél tej, fél tejszínnel csináld mi is így szoktuk és nagyon fincsi. Bele tehetnél mondjuk epret, vagy banánt. :)
2013. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért köszi, de nincs itthon se tejszín, se eper, se banán


de pl tejszín helyett banános joghurt?

2013. aug. 1. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én ezeket simán belekeverném, ha mindet nem is, a Smartiest biztosan.
2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A banános joghurt is jó lehet szerintem, de egyszer próbáld ki tejszínnel olyan finom, hogy belehalok. :DD
2013. aug. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha a mazsolát utólag teszed bele. Áztasd viszont rumba vagy aromába, hogy finom puha legyen.


Én más megoldásokat javasolnék: pl. friss nyári gyümölcsöket vagy bogyókat kevernék bele:áfonya, szeder, eper, málna esetleg barackdarabok. Mind nagyon finomak vaníliával, pont ma fogok vaníliás baracktortát készíteni. Van itthon narancsos-vaníliás fagyim, az az egyik legfinomabb, amit életemben ettem, a vanília és a narancskrém keveredik benne, érdemes kipróbálni. Esetleg tojáslikőrrel is fel lehet dobni, de azért én nem rajongok annyira. Más: reszelt fehércsoki, mandula, dió :)

2013. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!