Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet olyan szakácskönyvet...

Hol lehet olyan szakácskönyvet kapni amelyik ÜRES és 20-30 oldalanként kategóriák vannak? Pl édességet, diabetikus édességek, húsételek stb

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha köttetsz magadnak egyet, és az tényleg olyan lesz amilyenre Te szeretnéd (tetszőleges sorrendben lesznek a kategóriák, olyan borítóval amilyenre szeretnéd, stb.)
2013. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ajándék lenne másnak, és diák vagyok, nem tudok több ezreket kiadni rá.

ezért kész állapotban szeretnék egyet találni, HA van.

Ha nincs, akkor nem tudok mit csinálni vele, kap mást (bár másnak nem örülne ennyire, mint ennek).

2013. szept. 17. 15:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Papírboltban biztos találsz szép kötésű albumot, jegyzetfüzetet, amibe te ügyeskedj be megfelelő feliratozást: levesek, egytálételek...Nem egy ökör ára.
2013. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek egy kapcsos irattartók, bennük nylon tasakok, és A4-es lapok. Fekete a leveseknek, zöld a 2. fogásnak, piros a sütiknek. Praktikus, mert ki lehet emelni a tasakot, ha főzök, újakat lehet berakni pl ha 3. fajta zöldbablevest találok.Csoportosítani lehet a recepteket, pl csirkemell, rövidkaraj, savanyúkáposztás...

Sokkal praktikusabb, mint egy teleírt, de nem variálható füzet.

2013. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinálsz te magad egyet?

Én is ezt tettem. :)

2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

[link]


Akármelyik papírboltbn kapsz pár száz ft-ért ilyen gyűrűs dossziét. Rögtön vásárolsz bele valamennyi betétlapot is. Megcsinálod az oldalára a regisztert akár ABC-ben, akár az étkezés sorrendjében: levesek-főételek-köretek-édes sütik-sós sütik-torták- befőzés- egyebek.


Majd lehet hozzá bármikor vásárolni pótlapokat, gyakorlatilag nem kerül sokba, és még a saját kis kezed-munkája = szereteted is benne lesz.

Biztosan örülni fog neki!

2013. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

A linkben görgess lentebb, és a "Viktória" márkanevű termékeket nézd meg, az lesz az szerintem méretben, amelyik erre a célra igazán megfelelő.

2013. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

akinek ajándékozom, az szereti, ha igényes, normális KÖNYV van a kezében.

Ő szakácskönyvet akar, nem pedig dosszziét!

Illetve ez ajándék, nem fogok neki venni egy piros dossziét és bele lapokat, mert erre bárki képes.

2013. szept. 17. 16:17
 9/18 A kérdező kommentje:
ráadásul a munkahelyéről kilószámla hozza haza ugyan ezeket a dossziékat és lapokat, építészeti cégnél dolgozik.
2013. szept. 17. 16:19
 10/18 A kérdező kommentje:
a kérdésemre szeretnék választ kapni :(
2013. szept. 17. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!