Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet olyan szakácskönyvet...

Hol lehet olyan szakácskönyvet kapni amelyik ÜRES és 20-30 oldalanként kategóriák vannak? Pl édességet, diabetikus édességek, húsételek stb

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésedre a válasz:


Sehol!!!!

(6-os, 7-es vok)

2013. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehol.

De bemehetsz egy nyomdába, előadod, hogy mit szeretnél,pontosan megcsinálják neked, akár be is aranyozzák, ha kéred. De mivel egyetlen, egyedi példány, felszámolnak mindent, te meg fizetsz.Nem keveset.

És csak vitrinbe való, mert főzés közben forgatni egy ilyen drága szakácskönyvet nem praktikus. Egyszer beleírja a saját receptjét, s elteszi emlékbe az unokáknak.

2013. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az Írók boltjában /Andrássy út/ vannak igényes, üres albumok, de a felcímkézés a te dolgod. Ár 2 ezertől 8 ezerig.
2013. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjátok már!

Én csak egy pár száz ft-os verziót említettem neki, mert írta, hogy diákként nincs sok pénze, és olyan bunkón lehurrogott, hogy utána kapta tőlem az egyszavas választ! Bunkó! Az ember valóban próbál itt sok kérdezőnek segíteni, ötleteket, címeket, egyebeket adunk, és sokszor csak azt kapjuk, amit ez a kérdező is ad köszönet helyett!

(6-os, 7-es, 11-es vagyok)

2013. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is erősen elgondolkodom, hogy hagyom ezt az oldalt a fenébe.Segítséget kérnek, és utána alpári módon kötekednek, ahelyett, hogy udvarias, korrekt módon annyit írnának, hogy nem ilyenre gondoltam. De nem fikázzák azt, aki hajlandó volt elolvasni, és segítőkészen tanácsot adni. Magukról állítanak ki véleményt, mert ez a pár sor pontosan tükrözi, hogy az ilyen elől menekülni kell akkor is, ha kérdez.
2013. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Érdeklődj egy papírírószerben.

Édesapám nemrég szótárat csinált asszem 80 oldal, plusz a színes borító.

Lefűzve (az a hagyományos ragasztott megoldással, mint a legtöbb könyv), a borító laminálva talán 3000t körűl volt.

Érdeklődd meg felétek mennyibe kerülne ha otthon megszerkesztesz 5 oldalt ami a kategória, meg az előlapot és a kategóriák közé üres lapokat tesznek.

2013. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

lehet, hogy most igazad van, ebből a szempontból, de ha csak a válaszodat (ami eléggé igénytelen ajándék), ezért lettem ideges.

Nem kéne, ez a válasz rá, tudom.

De hogy lehet ilyet ajándékozni? egy mappát, amit összeszed az ember mindenhonnan... egy SAZKÁCSKÖNYV igenis legyen szép, FŐLEG, ha ajándék.

Még mindig nem érted azt, hogy miért válaszoltam így, sajnálom.

Nem kell ennyire érzékenynek lenni, hogyha valaki 1x ideges nem kell elmenekülni. Elmondtam, miért nem köszöntem meg, számomra ez egy csúnya ajándék.

2013. nov. 1. 10:20
 18/18 anonim válasza:

Tényleg túl sok segítséget nem kaptál.

Most már kapható a könyvesboltokban(libri, bookline) üres kategorizált szakácskönyv alap.

Üres lapok vannak benne és magadnak tudod beírni a recepteket.

pl.:

[link]

2020. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!