Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melegszendvics tippek?

Melegszendvics tippek?

Figyelt kérdés
Nosaltyt ne írjátok ott nem talátam jót. Jöhet olyan is amit sütőben,melegszendvics sütőben kell sütni mindegy csak írjatok ötleteket kifogytam. Jöhet melegszendvicskrém is bármi. Köszönöm előre is

2013. okt. 18. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Az én kedvencem a bruschetta:

[link]

2013. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kenyérre szoktam tepertőkrémet kenni majd szórok rá sajtot és be a sütőbe. Tetejére ketchup. Nyammm
2013. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

gombás

hawai

darált húsos

chillis babos

velös

babkrémes

bolognai

májas

hurkás

2013. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legjobban a paprikás szalámisat szeretem, a vajra jó sok aprított fokhagymát teszek, rá a paprikás szalámi, majd a sajt és őrölt pirospaprikával megszórom, rendkívül ízletes.
2013. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi bevált melegszendvics krém recept.


20 deka Zalai felvágott és 2 keménytojás ledarálva

1 kispohár tejföl

1 kisebb vöröshagyma 1-2 gerezd fokhagyma reszelve

5 deka vaj/margarin

5 deka reszeltsajt be le a krémbe, és majd ízlés szerint bővebben a tetejére.

Só, bors, egy csipet majoranna,egy ek. mustár a fűszere.

mindezeket jól kikverjük, vékony szelet kenyerekre kenjük, megszórjuk reszeltsajttal, és forró sütőben a sajt pirulásáig sütjük.

Anno nem volt toast kenyér, sem szendvicssütő, de nagyon jókat ettünk belőle. egy gáztepsire tettem, percek alatt megsült,(mehetett utána a következő adag, többen voltunk ) baráti körben is megállta a helyét, a gyerekek is imádták.

Nyilván a mennyiség növelhető igény szerint.

Szerencsére Zalait most is lehet kapni, bár nem a "békebeli" :D

2013. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

En ezeket szeretem,melegszendvicssutoben:

Toast,vaj,sonka,ananasz,sajt

Toast,pizzakrem,sonka,konzerv gomba,sajt

Toast, sajtkrem,trappista,fustoltsajt

Toast,pizzakrem,sonka,kukorica,paradicsom,sajt

Toast,majkrem,uborka,sajt.

2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Tipikus kollégiumi kaja, kvázi a hétvégére adott,(és felhalmozódott) egyébként ehetetlen kategóriás májkrémek javított változata:

A szobatársak, csoporttársak, sorstársak egy nagyobb közös edénybe borogatják a májkrémeket. Anyagi lehetőségtől függő(általában szűkös..) számú keményre főtt tojást, némi vajat, jobb esetben zöldhagymát,(rosszabb esetben a konyhás nénitől kunyerált vöröshagymát) aprítanak bele, a fellelhető fűszerekkel (mint só, bors, ketchup, ami a gazdagabb idők pizzájából maradt a szekrényen néhány hete, mustár, stb) megspékelve pirítósra kenik. Miután az alapanyagok, és a fellelhető fűszerek változnak, nincs két egyforma ízű, ezáltal "változatos". Szintén egy másik változat, ha némi kiváló flakonos bortól befolyásoltan, alaposan elsózzák..))

Hej, azok a szép diákévek.....

2013. okt. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

összenyomósban: lapka sajt és aszalt szilva toast kenyérben

nagyon furcsán hangzik, de egyszer egy teázóban ettem ilyet és nagyon bejött!

2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. okt. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!