Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mik a legjobb nasik?

Mik a legjobb nasik?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek egy boltba, végig nézek a milka csokikon és ha veszek egy táblát, az gyorsan elfogy..Olyan nasit szeretnék ami ilyen gyorsan azért nem fogyna el, de finom..:) Nektek mi a kedvencetek?

2013. nov. 19. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olajos magvak főleg a pisztácia:):):)

csokis parány, citromos benei nápolyi, burgonya chips, twix, rizses milka, győri keksz-főleg a tejes

2013. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, a csokinak van egy ilyen tulajdonsága. :)

Vegyél zizit. :D

2013. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak édesség jöhet szóba?

Az Auchanban szokott lenni vegyes sós keksz nagy kiszerelésben, én olyat szoktam venni, és akár 5 napig is tart, amíg elrágcsálgatom mindet. (Hát igen, egy hétig még sose tartott ki...)

Egyébként az olajos magvakra szavaztam volna én is, de láttam, hogy már mondták előttem. Meg aztán nem olcsók sajnos, pedig egészségesek.

2013. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A csoki sem olcsóbb, mint pl. a dió... S most sima kis táblás csokiról volt szó. Speckó édességek simán drágábbak lehetnek a kesunál is... Aminél persze vannak drágább olajos magvak, de azok nélkül én is megvagyok, pedig én igen nagyrészt olajos magon élek.


Számomra a saját készítésű csokifélék a legjobbak (kókuszzsír, kakaópor, méz, kávé, kesu/mandula/mogyoró/dió, de aszalt gyümölcs vagy puffasztott amaránt/rizs is mehet bele éppen). Megvan az a hátránya, hogy bármikor tudok készíteni, de nekem kevés is elég.

A finom édességek tipikusan elfogyósak, az a helyzet... A ropogós cuccok azért tovább tartanak, mint a csokik (ropi, csokis gabonapehely, ilyesmik).

2013. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Edes fajtabol: gyori napolyik, gyori edes duplajo keksz, piskota taller, milka cookie, csokimazas perecek,mini vanilias karika,oreo.

Sos: popcorn, tucc kekszek, traccs party perecek,burgonyaszirom sos, stickletti sajtos, burgonyas vagy sos.

2013. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
abonettek :)
2013. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pilóta keksz, és inkább ilyen keksz félék. A csoki nem laktat, a keksz igen, szóval tovább tart.
2013. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy a mézesek, főleg a csokival bevontak jobban laktatnak. Puszedlifélék, karikák, szivek, ilyesmiket szokott venni a párom.

Nekem 1-2 db is elveszi a további édesség utáni vágyamat, és jó darabig nem gondolok csokira :)

Milkából persze lecsúszna akár egy kis tábla is, de, hát nem szabad...

2013. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 24. 04:12
 10/11 anonim válasza:
A száraz kecskeszar!Imádooom *.* Még sajtot is szoktam rá reszelni!
2013. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!