Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha ehes vagyok akkor eszek....

Ha ehes vagyok akkor eszek. Szerintetek ez igy jol van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az. Én is. Jól lebaxott a dokim, mert mindenem magas, aminek alacsonynak kéne lennie. Nálam még az is súlyosbítja, hogyha szomjas vagyok akkor iszom. S nem vizet.
2013. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van szerintem. Ősi ösztön, de komolyan.mostanság a babákat sem 3-4 óránként szoptatják/etetik, ahogy 30 éve a doki/védőnő mondta, hanem, a baba igénye szerint, amikor éhes.
2013. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen ésszerűnek tűnik számomra... Ha éhes vagyok, eszem, ha szomjas vagyok, iszom. Néha máskor is, a hedonista lét már csak ilyen, de azért nem szállok el nagyon. Valami nagyon halvány időpontokat igyekszem betartani, de nem túl szigorúan. Ezt se tenném, ha nem akarnék fogyni, azt hiszem... Vagy ha nem alakult volna ki, hogy "folyton" eszem, piciket és sokszor, ami nem jó. Egy pici rend nem árt, de a testünk jelzései ellenére ragaszkodni hozzá már rossz.
2013. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok őrült, de szerintem ha a testem azt érzi, hogy szüksége van táplálékra, akkor nem árt enni. Ugyan ez a hippi magatartás van bennem a vízbevitel kapcsán is. Lehet hogy én eldöntöm, hogy pontos órákban étkezem, de a testem van annyira lázadó, hogy ha a mai reggeli nem volt olyan tápláló mint a tegnapi, vagy nagyobb megterhelés érte a szervezetemet, akkor hamarabb megéhezik, nem a programozott időben.....rossz, csúnya szervezet.....
2013. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!