Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szilikonos muffin kosárkák...

A szilikonos muffin kosárkák magukban is használhatók? Hol érdemes beszerezni, vagy milyen fajtájút?

Figyelt kérdés

Nem a szilikonos muffin tepsire, hanem a muffin papír, szilikonos változatára gondolok. Olvastam, hogy "merevítő gyűrű" kell hozzá, hogy ne nyomja szét a tészta, de ilyet nem találok sehol. Mivel csak két lángos a sütőm, a tepsis változat nem fér el benne, gondoltam akkor a sütőrácsra teszek ilyen pohárkákat szorosan egymás mellé. Valakinek van erről tapasztalata?

Olvastam, hogy egyes olcsó fajtáktól műanyag ízű lesz a muffin, ezt szeretném elkerülni, kinek honnan van a sajátja és bevált-e?



2013. nov. 28. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van 12 db, az Auchanban vettük. Újkorában szép élénk sárga, narancssárga és kék volt, de a használat során bebarnult, elég terepszínűek lettek... :)

Én muffintepsibe teszem őket, így nem borulnak fel. de simán a rácson nem állnának meg megtöltve. minimum egy fémtálcára kellene pakolni szorosan egymás mellé.

Nincs műanyag íze, szépen kifordul belőle a muffin, és szép bordázott is lesz.

Én inkább a sós muffinokhoz használom, azoknál nem hiányzik nekünk annyira a papír.

Az édeseket papírkapszliban sütöm, valahogy az a papírral együtt mutat.

Az ikeában is lehet kapni egyedi szilikon muffinformákat.

2013. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "muffin kosárkákat" körbe tekerheted egy kis drótadarbbal,és ez rögzíti.
2013. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!