Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes szilikon muffin-formát...

Érdemes szilikon muffin-formát venni?

Figyelt kérdés

Nem ragad bele a süti? Egyszerűen kijön belőle?

Nagy muffin fogyasztók vagyunk, s gondoltam feldobom egy kis szívecskével, nyuszival, vagy bármivel.


2012. szept. 4. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nem érdemes venni. tapsztalat egy idő után annyira elkoszolodik,hogy mosógató gép is csakkoszosan adja ki. Nekem ráadásul drága szilikon formám volt.Szerintem a szilkon helyett vegyél rendes sütő formát ,ezekböl is lehet már különbözö muffin formájut kapni.
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit előttem írtak. Nálunk 3 éve megvan a szilikon forma, rendszeresen használjuk, de még most is teljesen jó, könnyen tisztítható, nem csúnya. Mondjuk nálunk nincs mosogatógép, így azt nem tudom, hogy az hogyan tisztítaná meg. Nem volt drága márkás, sőt, kifejezetten olcsó volt. A süti egyáltalán nem ragad bele.
2012. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!