Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek muffin tortát...

Szerintetek muffin tortát hogyan érdemes csinálni? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A barátnőm szülinapjára kéne torta, elég sokan leszünk. Nem vagyok nagy konyhatündér és azt találtam ki hogy muffin torta legyen, valami ilyesmi:

[link]

Összejönne a baráti kör és szépen millióféleképpen díszítgetnénk a darabokat, humorosan, ötletesen.

Csak ezt aznap csináljuk meg vagy inkább előtte nap? Hogyan érdemes? Ugye ez frissen jó, nem akarom, hogy kiszáradjon. Gyümölcsös muffinok lennének mindenféle krémmel, cukorral, ilyesmivel a tetejükön.


2012. nov. 7. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, állvány mindenféleképpen kell, cukrászdákból lehet bérelni is. Szerintem 5 embernek tököléssel, marhulással kb 1 óra. Kell szállítani? Mert az csak külön lehet, tálcán, ott meg kizárni az ünnepeltet a konyhából 10 percre, amíg öszerakjátok. Ha helyben tudjátok megcsinálni, buli előtt másfél órával találkozzatok. A muffinokat délelőtt süsd meg, egy adagra fél órát számollhatsz, ha gyakorlott vagy a konyhában (mert 25 perc a sütési idő). Ha van több formád és légkeveréses sütőd, akkor gyorsíthatsz rajta. Számold ki, mennyit tudsz egyszerre berakni a sütőbe.
2012. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt még hozzátenném, hogy a muffintorta , mint képen is látható, akkor mutat tortának, ha egységesek a sütik díszítései.Tehát hogy öten tízféleképpen díszítsük nem igazán jó ötlet.Egy rakás muffin lesz csak belőle.

Max rétegenként változzon az íz és díszítés, és legyen egyszerűen díszítve mert tömegesen a csicsás muffinok káosz érzést keltenek...szerintem.:)

2012. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!