Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet-e fagyasztani a túrós...

Lehet-e fagyasztani a túrós pogácsa tésztáját?

Figyelt kérdés
Recept: 1/2kg túró,1/2kg vaj,1/2 kg liszt,só egy kis tejföl...isteni finom,egyszerű,de jó lenne,ha néha csak ki kéne venni a fagyasztóból

2013. dec. 21. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet persze.


Úgy csináld, hogy ki is szaggatod a pogácsákat és attól függően, hogy a tetejére mit szoktatok tenni sajt plusz tojás, csak tojás, tojás plusz fűszerek, szóval ahogy szeretitek úgy készíted el, mintha más a tepsibe tennéd. Tálcára téve teszed a mélyhűtőbe, ameddig a pogácsák megfagynak. Utána beöntheted egy zacskóba, már nem fognak összefagyni. Mikor sütöd fagyottan mehetnek a tepsibe.

2013. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az élesztős pogácsákat én sütés után nem sokkal szoktam lefagyasztani. Fölengedve olyan, mintha most sült volna. Mondjuk ebből a tésztából nem tudom, milyen lenne. Talán egy próbát megér (pár darabbal).
2013. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi az élesztősöket is mindig úgy fagyasztjuk ahogy írtam. Viszont kipróbálom a tippedet, úgyis készül az ünnepekre pogácsa.
2013. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. En is ezt a receptet ismerem es imadom evek ota! En meg tojassal lekenem sutes elott,ennyi a kulonbseg!:) Szerintem nem lesz baja a fagyasztastol.
2013. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en nagyon regota fagyasztok minden fele elesztös pogacsat, sajtos rud stb tesztat, összegyurom, zacskoba teszem es megy a fagyasztoba. Amikorra kell (pl karacsony) reggel kiveszem, szepen kienged par ora alatt, akkor nyujtom, szaggatom, lekenem tojassal, ra sajt es sütöm, gyönyörüen megkelnek, ugyanolyan lesz. pont 10 perce lett kesz egy ilyen fagyasztott adag. Igy leglabb nem kell összekenni mindent.
2013. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!