Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek mennyi pénzből...

Szerintetek mennyi pénzből lehet normálisan táplálkozni napi szinten?

Figyelt kérdés
Reggeli ebéd vacsi, minden egyben. Kollégista vagyok és rájöttem fél év után, hogy nem mehet tovább az, hogy nem eszek rendes ételt meg másra költöm a pénzt. Egy tényleges hétre van 5000Ft-om. Ebből sokra nem futja, de talán... Eszközöm tűzhely, fakanál és egy lábas kb semmi más. Szerintetek mennyiből és miket lehet csinálni, hogy normális étkezésnek fogjuk fel? Nem vagyok válogatós, de konyhatündér sem.
2014. jan. 19. 21:49
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nővérem is koleszos és heti 10 ezer forintot visz magával abból négy-öt ezer megy el az étkezésre a többi pedig mindig jó ha van akármire.Ha nem vagy konyhatündér gondolom azért tudsz magadnak csinálni olyat amit minimum két napig eleszel.Nem kell olyan nagyot alkotnod mondjuk reggelire ha van bolt vagy pékség a közelben akkor ott tudsz venni akár 200 forintból,ebédre mondjuk eszel a menzán vacsorára mondjuk összedobsz valami ehetőt.A menzám

nem eszel sokat csak annyit amennyi elég vacsoráig.Lemész a boltba veszel vacsorára valót és talán ha nem költekezel minden hülyeségre akkor kijön.Remélem segítettem

2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!