Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Higpalacsintat meg lehet...

Bogarszemu kérdése:

Higpalacsintat meg lehet sutni szendvics sutoben? Elvileg mukodhetne, de probalta mar valaki?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Kocka palcsinta jól nézhet ki.!!! Nem tudom nem próbáltam még ,de ha kipróbálod akkor írd meg nekünk milyen lett.
2014. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy HÍGpalacsinta?!?!?!
2014. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ország egyes részein azt palacsintát ami nem /kelt élesztős palcsinta/ híg palacsintának hívják..
2014. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ma 14:48-as: Köszi a választ, élesztös palacsintáról eddig nem is hallottam.
2014. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, a lángost hívják palacsintának nálunk.
2014. febr. 26. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, tényleg nem kötözködni akartam, csak ezt nem hallottam még így, megint tanultam valami újat.
2014. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzarvasLászló ***** válasza:

Egyszerű: próbáld ki és megtudod ,)


De ha belegondolsz:

A lángos jelentősen felpuffad sütés közben (ellentétben a szendviccsel és a palacsintával). A szendvicssütőt pedig pont úgy találták ki, hogy összepréselje a szendvicset.

2014. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem mertem kipróbálni :-P egyébként nem lángos, hanem palacsintát sütnék :-)
2014. febr. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!