Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A csirkemellből 100%ig ki...

A csirkemellből 100%ig ki lehet szedni a porcot, vagy mindig fog maradni benne valamennyi?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy ha ráharapok a porcra, erős öklendezés jön rám
2014. febr. 28. 17:25
 1/8 anonim válasza:

ne haragudj, de megmosoyogtam nagyon, amikor irtad az 'eros oklendezest', nagyon cuki :D :D (amugy en is ugyanigy vagyok)

szerintem cs.mellben nincs porc, de ezt nem mondanam 100%-ra :) en is csak kb. azt eszem meg (tudom, jonnek az oltasok, hogy mashol meg eheznek stb stb, de ez van)

2014. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hm hát sok mindent el tudtam képzelni, de azt, hogy az öklendezés cuki, semmiképp :DDD
2014. febr. 28. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Én már a csirkemelltől is öklendezek, mert az a legszárazabb, legnehezebben lenyelhető hús.
2014. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellben nincs porc.
2014. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mi az a kemény csontszerűség amire folyton ráharapok? sokszor már meg is néztem a fogaim, mert szinte biztos voltam benne, hogy valamelyikből letört egy darab és a darabra haraptam. de nem...
2014. febr. 28. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rendesen lefejtve a mellcsontról, akkor előfordulhat benne kevéske porcos rész.ha filét veszel, nincs rá garancia, hogy rendesen leszedték,- mint pl a tescóban-, de , ha otthon csinálod, akkor magad látod, érzed, hogy teljesen porcmentes-e.
2014. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Nem a csirkemel húsában van a porc, hanem a porcon van a hús. Kétoldalt. A porc a csirke melcsontjának a folytatása. Ha már öreg, azaz nem csirke, hanem tyúk, akkor a porc meg van csontosodva. Szóval, ha olyan kemény, hogy a fogad bánná a ráharapást, akkor bizony nem mai csirkét eszel ☺. Mert a porcot minden veszély nélkül el lehet harapni, csak kissé reccsenős. Vannak aki szeretik megenni, emészthető. Amúgy nagyon egészséges. Állítólag egyenértékű a cápaporcal amiből "vitamin" bogyókat csinálnak, és véd a ráktól. Hogy ez menyire igaz nem tudom.
2014. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az izületeknek tuti jó a csirkeporc evése. de én hányok tőle..undorítónak találom recsegtetni :D
2014. márc. 6. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!