Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellből készült étel...

Csirkemellből készült étel recepteket írnátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemelbe zsebet szurok ,aszalt paradicsommal ,mozzereával ,bazsalikommal megtöltöm.

Baconbe tekerem ,fólia alatt sütöm amikor megsült leveszem a foliát ,és pirosra sütöm a bacont rajta:

Ha nincs aszalt pardicsomod friss is jó bele.

Tölteni pedig úgy szoktam ,hogy a sajtot ,paradicsomot bazsalikomot apró kockára vágom ,és össze keverem .a keveréket teszem bele mellbe.

ezt ha nem tekered baconbe akkor ki lehet rántani.

2014. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En ma tejszines karfiolos csirket keszitettem petrezselymes burgonyaval. Apro kockara vagott csirkemellett vajon megpiritom, so, bors megy ra fuszerkent. A karfiolt rozsakra szedve par percre forrasban levo vizbe teszem, aztan atszedem a hus melle, picit ontve melle a fozovizbol. Egy doboz habtejszin (vagy fozotejszin, de en a habtejszint jobban szeretem) bele, bors, szerecsendio es kesz.
2014. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemellet füszeres joghurba pácolom . majd corn flaksbe forgatom ,és vagy tepsiben sütöm meg.vagy bő olajban kisütöm.
2014. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Paradicsomos, mozzarellás csirkemell

Zöldséges csirkemell

fűszeres, sült csirkemell

ananászos csirkemell

csirkemell kínai mártással

paradicsomszószos csirkemell

csirkés brassói apró pecsenye

brokkolival rakott csirkemell


Mindegyik receptet megtalálod a neten

2014. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bakonyi ''jércemell'' beírod googleba és kiadja.egyszerűen imádom
2014. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gombás tejszines csirkemell:

[link]


Szoktam tejfölös paprikáscsirkét is készíteni, ilyenkor vékony csíkokra vágom a csirkét.


Töltve is jó gombás töltelékkel.


Még fasirtnak és vadasnak is finom.

2014. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem csak csirkemellett meg pulykamellet főzök. Tehát bármit lehet belőle csinálni:

- bakonyi módra, stroganov módra,

- zöldfűszeres ricottával (esetleg túróval) megtöltve, fólia alatt párolva, utána sütve

- kijevi (fokhagymás-petrezselymes vajjal töltve), serpenyőben elősütni, utána sütőben készre

- roston megsütve valamilyen mártással,

- óvárinak elkészítve,

- asztalt paradicsomos-sajtosat már írták előttem,

2014. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk többek között ezek készülnek:

-olaszos csirkemell tesztaval (pirított csirkemell kocka porehagymaval, paradicsom szószban, babér levéllel)

-baconos-gombás-borsós csirkemell

-hentes tokany csirkemellbol

2014. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó recepteket, ötleteket kaptam! :) Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2014. febr. 11. 12:44
 10/10 A kérdező kommentje:
A cornflakes-es csirkemellet kipróbáltam, igaz, előtte tojásba forgattam, nem joghurtba, de isteni finom lett! :) Legközelebb pedig tejszínes csirkemellet készítek majd!
2014. febr. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!