Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hazilag hogy csinaljak nutella...

Hazilag hogy csinaljak nutellas vizipipa dohanyt? Sokat gondolkodtam ezen, mert imadom :3 otleteket varok.

Figyelt kérdés

#vízipipa #nutella #vizipipa tömés #házi vizipipa dohány
2014. ápr. 1. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vegyél mogyorós vagy csokis ízesítésű dohányt. :)

Hasonló ízt érsz el velük és nem kened vagy égeted rá a pipára se a nutellát.

2014. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 without válasza:
52%
én sem ajánlanám az ötleted főleg ha nagyon jó pipád van akkor nem kéne ilyen kísérlettel elrontani mert az én álláspontom is az hogy a nutellád hamar oda fog kozmálni, és akkor elcsesztél pár adag jó nutellát a dohányt is elcseszed és még vakarhatod az odaégett részeket, mogyorós vizipipa dohányról én még nem hallottam de ha szereted a nutellát akkor érdemes lenne kipróbálnod a következőt: csokis dohány és a víztartályba víz és tej keverékét én még nem próbáltam de állítólag nagyon jó, a csokis dohányt keverheted akár kókusszal kókuszból csak al-fakhert érdemes venni stb ilyen módon kikísérletezheted a kedvenced de házilag nutellából nem ajánlom
2014. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kifogom probalni az alternativakat... De en is csak erre jutottam.. Tuti hogy oda kozmalna, es meg egett szagot is hagyna a pipambam... Ami megjegyzem nem rossz, de van egy noname pipam. Csak nincs a kozelemben, de azzal tuti kiserletezni fogok.
2014. ápr. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!