Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem egy adag fagyasztott...

Vettem egy adag fagyasztott mexicoi zoldsegkevereket, tudnatok otleteket adni az elkesziteshez?

Figyelt kérdés

Meg nem csinaltam ilyet, de biztos finom es szeretnem kiprobalni...

irhattok vmi receptet is :)



2014. febr. 9. 18:26
 1/8 anonim válasza:
71%
Én anno rizzsel csináltam meg. Valami isteni volt, a paprika színt adott neki, és ahogy összefőttek az ízek... Megpirítottam a rizst, felöntöttem kétszer annyi vízzel, ekkor raktam hozzá a zöldséget és készre főztem. Esetleg lehet hozzá sütni csirke/pulykamell darabokat és a végén összekeverni. :)
2014. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

rizsbe keverni.

Hústekercsbe tölteni : aztán kirántani: szép mutatós amikor felvágod

Vagy csinálhatsz belőle : zöldség krémlevest

simán kevés vajon megpárolva

majonézes salátának

2014. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont ma csináltam én is.

Husból, én sertésből csináltam pörköltet.

Tettem bele több fokhagymát, köményt, majorannát, félig megfőtt beletettem a z.keveréket, mikor kész volt sűrítésként liszteshabarást tettem bele. Rizs illik hozzá, de én ízesített árpagyöngyel / GERSLI / tálaltam.

2014. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma nálunk is ez volt. Meg szinte mindig, mert nagyon szeretem. :)

Én simán sós vízgőz felett megpárolom, és csirkehússal, savanyúsággal esszük.

2014. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tojással összesütni felfújtnak, de rizzsel is jó. Rizzsel csak magában "rizi-bizi"-nek, vagy még az egészet megsütni tojással (ebben az esetben nem kell felverni a fehérjét) és/vagy curry-vel, olyasmi lesz mint a kínai kajáldákban.
2014. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mindig megparolom vaj-olaj kevereken, csinalok hozza egy negysajtmartast es olvasztok ra mozzarellat. Amilyen egyszeru olyan finom.

A masik, hogy szinten megparolom egy kis hagymaval, es csinalok melle egy zoldfuszeres-natur joghurtos-kefires martast.;)

2014. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

francia salátának,

vagy párolva zöldségköretnek

2014. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csirkemelles ragunak elkészítve megy, tésztával, amivel összekeverve, tejföllel-tojással-sajttal , sütőben kicsit összemelegítve-pirítva a kedvenc.
2014. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!